У Мережі показали, який би вигляд мав сучасний пікап від "КрАЗ": фото

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мережі показали, який би вигляд мав сучасний пікап від "КрАЗ": фото

naavtotrasse.ru

Основною його перевагою могла би бути бюджетна ціна.

Незалежний дизайнер створив рендерні зображення пікапа від українського автовиробника "КрАЗ" 2022 модельного року.

Відповідні фото були опубліковані Naavtotrasse.

Ця модель може мати двомісну кабіну і невелику вантажну платформу. Пікап "КрАЗ" міг би скласти конкуренцію моделям Ford і Hyundai в особі Maverick і Santa Cruz, відповідно. Також на опублікованих рендерах звертає на себе увагу високий кліренс, який забезпечить автомобілю непогану прохідність.

Спереду можна виділити стильні двосекційні ґрати радіатора, над якими видніється декоративна вставка з фірмовим значком. Фари з двома секціями світлодіодних вогнів зверху також закриваються декоративною вставкою. Також не можна не відзначити масивні крила, а також тонкий пластиковий обвіс, встановлений уздовж низу бокових дверей.

naavtotrasse.ru

Незважаючи на те, що пікап належить до числа автомобілів, що використовуються в основному для перевезення вантажів, він не загубиться в міському потоці. Річ у тім, що пікап "КрАЗ" витриманий в спортивній стилістиці. Кузов української моделі відрізняється плавними формами і повільними переходами. Така конфігурація не тільки покращує зовнішній вигляд, але і позитивно позначається на перерозподілі повітряних мас, що підвищує паливну економічність.

Щодо технічного складника, то найбільш вірогідним варіантом для української моделі стане її переклад на платформу CMF-B, що належить Renault. В цьому випадку українська модель може запозичити систему повного приводу, що підтримує три режими їзди. Під капотом пікапа "КрАЗ" виявиться 1,3-літровий турбований двигун, що розвиває не більше 150 к.с. потужності. Разом з ним можуть запропонувати безступінчатий варіатор або 6-діапазонну автоматичну КПП.

naavtotrasse.ru

Перевагою моделі було б її бюджетна вартість, зважаючи на відсутність другого ряду сидінь та досить "бідне" оснащення. На жаль, ймовірність виходу цієї моделі на ринок вкрай мала.

Раніше розповідалося про те, що "КрАЗ" планує випускати електричні автомобілі.

Наступна публікація