У Мережі з'явилися перші зображення нової Tesla Model X: яким може бути електрокар та коли вийде

У Мережі з'явилися перші зображення нової Tesla Model X: яким може бути електрокар та коли вийде

www.youtube.com/CarWow

Електрокар отримає новий акумулятор, який значно покращить його.

У Мережі створили рендери із можливим виглядом нової Tesla Model X.

Їх опублікували на сайті Carwow.

Поточний позашляховик продається від 2015 року, але за цей час він мав декілька оновлень. Очікується, що наступне покоління з'явиться не раніше 2025 року, в основі якого буде новий акумулятор зі збільшеною дальністю хода та зменшеною вагою.

У створенні рендерів дизайнери використали два різні підходи. У першому вони уявили, що це може бути автомобіль, натхненний Cybertruck, з гострими краями та коробчастими арками для серйозного вигляду.

Проте, найімовірніше, наступна модель отримає спрощений вигляд поточного позашляховика. Вона буде мати типовий чистий дизайн, схожий на більшість Tesla, але можливо з ще більш мінімалістичним зовнішнім виглядом.

www.youtube.com/CarWow

В салоні також не очікується багато змін, враховуючи, що поточна версія складається всього лише з керма та величезного центрального дисплея. Напевно, авто отримає кермо у формі штурвала та оновлений екран.

Нова Model X також повинна мати можливість розмістити 7 людей і може отримати ще більший внутрішній простір завдяки новому зменшеному акумулятору.

Зараз Tesla розробляє нову технологію батарей, яка, ймовірно, буде у майбутньому позашляховику. Компанія використовує інший тип з'єднувачів, що повинно зробити акумулятор дешевшими та простішими у виробництві.

А зменшений розмір дозволить запакувати більше акумуляторів для збільшення пробігу, хоча це можуть не робити для економії ваги та витрат.

Очікується, що у продаж надійдуть різноманітні версії Tesla Model X, включаючи Long Range та Plaid. Поточний автомобіль в останньому варіанті має 1020 кінських сил та може розігнатися до "сотні" за 2,5 секунди, тому йому можуть лишити ту ж установку з подвійним двигуном.

Вийти у найближчі чотири роки нова Model X навряд чи зможе, а коштуватиме вона, ймовірно, на рівні з поточним електрокаром, за який просять майже 100 000 доларів. Ціну допоможе утримати дешевший акумулятор.

www.youtube.com/CarWow

Раніше повідомлялося, що автопілот Tesla на двох моделях наділили важливою функцією.

Наступна публікація