Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американці переобладнали електрокар для перевезення мотоциклів.

До Мережі потрапили знімки, як в американської компанії EV West переробили електрокар Tesla Model S у пікап.

Фотографії опублікувало видання InsideEVs.

Компанія спеціалізується на розбиранні старих електрокарів, а також на продажу їхніх комплектувальних. Тому в арсеналі EV West виявилася одна Model S, яку вони вирішили переробити.

Пикап Тесла_6
insideevs.com

Автомобіль перетворили на пікап для перевезення на ньому електробайків для перегонів пустелею. На знімках помітно, що переобладнання авто ще повністю не завершено, проте на нього вже погрузили два мотоцикли і, ймовірно, використовують по повній.

У перспективі в компанії планують доробити пікап, встановивши на ньому фіксатори коліс байків та додаткові батареї на 16 кВт. Акумулятори будуть заряджати електробайки.

Пикап Тесла_1
insideevs.com

Раніше згадувалося, що блогер обстріляв броньовик Tesla Model S і зняв відео. На електрокар була встановлена броня першого рівня. Автомобіль обшили спеціальними панелями в дверях і стійках кузова, а також захистили багатошаровим склом з полікарбонату. Це збільшило вагу авто всього на 250 кг, але і захистило її від куль пістолета.

ВідеоІлон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Він написав, що тепер під час спроби пограбування та у режимі "літньої безпеки" гратимуть твори Йоганна Себастьяна Баха, можливо, у рок-обробці.

Ілон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції