Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мічигані з'явився екологічний ретро-аналог сервісу Uber

Житель маленького містечка об'єднав історію з сучасністю і запропонував свою версію таксі за п'ять доларів.

Один з членів баптистської спільноти, розташованої в невеликому місті Колон, що знаходиться в штаті Мічиган, запріг свого кіня під кличкою Amish Uber в кеб і поїхав таксувати. Про це повідомляє WWMT News reports.

Uber, лошадь
The Driver

Як відомо в настільки маленьких селищах сервіс Uber не було представлено до цих пір. Тімоті Хохстдлер із свого екіпажу створив ідеальну копію сучасного таксі з оригінальним логотипом. Він пропонує доставити пасажирів за фіксовану плату в 5 доларів на місце слідування.

За словами «таксиста», він працює просто з бажання допомогти людям і вважає, що спільне використання особистого транспорту під час спільних поїздок - це дуже сучасно. Люди оглядають містечко, спілкуються і завжди виходять з гарним настроєм. А транспорт має дах, чотири колеса, чотири ноги і жодних шкідливих вихлопів.

Тімоті жодним чином не зареєстрований в системі Uber і не має навіть смартфона. Його коляску можна викликати тільки особисто, виявивши його під час їзди по місту. Amish Uber поєднує в собі два різних світи, привертаючи тим самим все більше користувачів. Плюс до всього поїздка на екіпажі, запряженому конем за 5 доларів - це набагато дешевше, ніж туристична поїздка по Центральному парку в Нью-Йорку.

Раніше ми повідомляли, що в компанії Uber згортають проект з розробки безпілотних вантажівок. На думку представників компанії, необхідно зосередитися на одному проекті, а потім додавати інші.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції