Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти обрали найкращий кемпер, напів інтегрований та інтегрований будинок на колесах.

На виставці кемперів Caravana у Нідерландах компанії Dreamer, Carado і Weinsberg отримали нагороду "Найкращий автобудинок-2020" у різних категоріях.

Переможців обирали учасники найбільшого в Європі клубу кемперів NKC, пише AutoWeek.

Видання передає, що всього було три номінації: автобусний кемпер, напів інтегрований та інтегрований будинок на колесах.

Повідомляється, що у категорії найкращий кемпер переміг Dreamer Living VAN. Він вирізняється через велике U-образне заднє сидіння. Разом з обідньою зоною для автобудинку, Dreamer має дві зони відпочинку, що є винятковим для цього класу. Розкладне ліжко над обіднім куточком розраховане на двох осіб. Також у кемпері є "розумні" розкладні конструкції, які вбудовані у кузов автомобіля.

Dreamer Living VAN
Autoweek.com

У категорії напів інтегрований​​​ автодім переміг Carado T338. Його виділили серед інших за безліч комплектувальних, які включені у базову вартість. Журі відзначило, що покупець отримує "кілька кемперів в одному", купуючи цю модель.

Carado T338
carscoops.com

У категорії інтегральний будинок на колесах переміг Weinsberg CaraCore 700 MEG. Автобудинок створений на базі Fiat Ducato, оснащений усіма зручностями і пропонує простір, який лише "можна очікувати від цілих семи метрів".

Weinsberg CaraCore 700 MEG
AutoWeek.nl

Нагадаємо, що Mercedes представив "розумний" серійний кемпер Marco Polo. Власник може автоматизувати ряд функцій автомобіля для підвищення комфорту в подорожі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції