У Нідерландах зробили дорогу з пластикових пляшок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Майстри переробили велику кількість пляшок та вистелили з нового матеріалу дорогу.

Нове життя старому пластику подарували у Нідерландах. Перероблений матеріал виявився зручним та міцним засобом для будування дорожнього покриття. Про це повідомляють у новинах ТСН.

Покриття з використаного та переробленого пластику простягається на 30 метрів і доки проходить випробувальний термін. На ділянці поки їздять велосипедисти.

Самі розробники радіють своєму винаходу та кажуть, що вистеляється полотно швидко, а в середині можна прокладати дроти. До того ж майстри доповнили дорогу системою запобігання підтопленню.

ВідеоУ Нідерландах встелили дорогу з перероблених пляшок

У Нідерландах з переробленого пластику зробили дорогу. І встелили ділянку довжиною 30 метрів. Шлях тепер тестують велосипедисти. Розробники не натішаться, кажуть, встановлюється дорожне полотно швидко. Має систему запобігання підтопленню, а всередині ще й можна прокласти дроти.

У Нідерландах встелили дорогу з перероблених пляшок

Нагадаємо, що експерти обіцяють десятиразове зростання популярності водневого палива. На їхню думку, електрохімічні генератори на водні через якийсь час з'являться на транспортних засобах всіх сегментів ринку, включаючи комерційні, а також на літаках і навіть на будівлях, що живляться від джерел енергії. 

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції