Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині розростається мережа електрозаправок високої потужності

Компанія IONITY планує встановити ще 80 станцій для зарядки електромобілів.

Інфраструктура Німеччини і так була на найвищому рівні за кількістю зарядних станцій, а тепер вона поповниться потужними зарядними установками від компанії IONITY. Днями вони повідомили про встановлення першої німецької станції HPC на зупинці Autobahn біля Бройтала.

Вперше мережа IONITY встановила зарядну станцію в Німеччині в квітні в штаті Рейнланд Пфальц. Нова станція знаходиться не так далеко.

Представники компанії IONITY відзначають, що планують у найближчому майбутньому відкривати станції потужністю до 350 кВт на 80 місць на території автозаправної мережі Tank & Rast по всій країні. Ця ініціатива підтримана міністерством транспорту та цифрової інфраструктури, а також місцевою владою.

Сам оператор АЗС вже мав на території заправок зарядні станції від 50 до 150 кВт. До цього часу більше 300 АЗС були оснащені інфраструктурою зарядки EV.

электрозаправка, электрокар
electrive.com

IONITY планує розширити мережу до 400 місць HPC по всій Європі. 80 запланованих станцій у Німеччині зроблять важливий перший крок у цьому напрямку. Ініціативу підтримує альянс HPC між BMW, Daimler, Ford і Volkswagen, а також дочірні компанії Audi і Porsche.

нагадаємо, що раніше автопроизхводители зійшлися на єдиній мережі зарядних станцій по всій Європі.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції