Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фургон T1 був спеціально обладнаний радаром контролю швидкості.

У Німеччині виявили раритетний поліцейський Volkswagen T1 1953 року, який обладнаний радаром контролю швидкості.

Знімки автомобіля опублікувало видання AutoBild.

Відомо, що спочатку фургон зійшов з конвеєра у зеленому кольорі. 1961 року його обладнали радаром VRG2 від Telefunken і перефарбували у менш помітний блакитний колір для поліції Нижньої Саксонії. Після цього Microbus використовували для навчання співробітників.

Тодішній начальник поліції Дітер Делл розповів, що радар був дуже складний у використанні. Поліцейські навчалися чотири тижні, щоб повністю освоїти технологію. Разом з тим радар приніс свої плоди, бо працював з відхиленням орієнтовно у всього 3 км/год.

Проте 1964 року у поліції відмовилися від фургона, після чого його кілька разів перепродували. У результаті, через 54 роки, його викупив концерн Volkswagen для власної колекції. Автомобіль буде збережено у тому вигляді, в якому його виявили.

Volkswagen T1_2
Volkswagen.com

Нагадаємо, що сучасні радари не потрібно перевозити в фургонах, вони стали компактними і зручними для поліції. Так, на дорогах України появилосмь вже 50 приладів TruCam, з допомогою яких патрульні контролюють додержания швидкісного режиму на дорогах. Поліція навіть опублікувала карту з місцями розташування постів з радарами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції