Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині знімають з реєстрації невиправлені дизельні автомобілі

Влада скасовує оформлення автомобілів, якщо власники не надали виробнику свої авто для виправлення рівня вихлопів.

Всі автомобілі на дизельному паливі, які відносяться до скандалу з "Дизельгейтом" і були випущені Volkswagen Group, повинні були пройти обов'язкову процедуру відкликання. А тих, хто за півтора року ніяк не доїхав до дилерів, будуть суворо карати, знімаючи автомобіль з обліку.

За станом на червень 95% від загального числа в 2,46 млн автомобілів VAG було переобладнано. Залишилося всього 0,6% тих, кого місцева влада вже кілька разів попереджала про заміну каталізаторів. Саме їх будуть позбавляти реєстрації, а, отже, заборонять експлуатувати машини.

Automobilwoche повідомляє, що KBA, автомобільне товариство Німеччини, вже відкликало реєстрацію декількох автомобілів Audi і VW в Гамбурзі та Мюнхені після повторних попереджень, оскільки автомобілі все ще мали підвищений вміст окису азоту.

"Відгук є обов'язковим. Автомобілі, які не виправлено, в кінцевому підсумку можуть бути виведені з експлуатації. У відповідності з датою випуску оновлень у власника автомобіля було близько півтора року", - повідомляє KBA.

Власники в Європі скептично ставляться до виправлення. На їхню думку, оновлення програмного забезпечення може призвести до того, що автомобілі стануть менш економічними і можуть показувати помилку лямбда-зонда.

Згідно із заявою представника VW, вони не зможуть виправити всі 100% випущених автомобілів, з-за того, що деякі автомобілі, що постраждали в аваріях і були списані або не були відстежені урядом.

Нагадаємо, що в Німеччині ведуть обговорення можливості встановлення каталізаторів на дизельні автомобілі, які знижують рівень шкідливих викидів в атмосферу. На думку власників, це дозволить їм спокійно пересуватися в містах, де заборонений проїзд авто з ДВЗ на важкому паливі.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції