У Nissan заявили, що батареї Leaf здатні прослужити 22 роки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії мають намір повторно використовувати старі акумулятори.

Батареї електрокарів Nissan Leaf можуть прослужити близько 22 років, що на 10-12 років довше, ніж термін служби самого авто.

Таку заяву зробив директор Renault-Nissan Energy Services Франсиско Карранса на автоконгресі Automotive News Europe, пише Electrek.

Він також додав, що у компанії мають намір брати старі акумулятори для повторного використання. Так, батареї можуть монтувати для накопичення енергії на стадіоні Johan Cruijff Arena в Амстердамі. На спортивній арені вже і так використовують 148 нових і використаних батарей Nissan Leaf, тому такий варіант найбільш очевидний.

Крім того, компанія може відкрити продаж старих акумуляторів у комплекті з сонячними батареями. Це дозволить покупцям накопичувати сонячну енергію і використовувати її або продавати.

У минулому році компанія Nissan навіть представила сучасний вуличний ліхтар, що працює від використаних батарей Leaf і сонячних батарей.

Раніше згадувалося, що у два мільйони машин Renault, Nissan і Lada вмонтують "Яндекс". Автомобілі будуть продавати на російському авторинку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції