У Нью-Йорку запустили перше безкоштовне безпілотне таксі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Самохідні авто можуть перевозити до чотирьох пасажирів за раз.

У Нью-Йорку запустили перші шість безпілотників Optimus Rides для перевезень територією кампусу Бруклінського військово-морського флоту.

Транспорт представляє з себе щось середнє між лондонським таксі і маршруткою, пише ABC News.

Судячи з повідомлення, авто вміщують до чотирьох пасажирів і будуть здійснювати понад сотню рейсів щодня між входом в кампус і новим пірсом бруклінського порома.

Безпілотники будуть працювати в тестовому режимі повністю безкоштовно і за кермом перебуватиме аварійний водій, який зможе взяти кермування на себе у критичній ситуації. Також у салоні їздитиме оператор, який буде контролювати роботу Optimus Rides за допомогою спеціального гаджету.

Шатли будуть курсувати від 7:00 до 22:30 по буднях і перевозитимуть близько 500 пасажирів щодня і понад 16 тисяч пасажирів на місяць.

Компанія також оголосила про плани розширення своєї мережі в інші штати. Так, аналогічні проекти повинні запрацювати у Каліфорнії і недалеко від Вашингтона, округ Колумбія. Всі випробувальні зони – це відокремлені від міських вулиць комплекси.

Раніше повідомлялося, що в центрі Талліна запускають безпілотний автобус. Самохідний бус буде курсувати по місту цілий рік.

ВідеоУ Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Безпілотні автобуси - це геть не фантастика, довели ділом студенти Таллінського технологічного університету. Дослідний зразок такого буса вже розвозить тамтешніх студентів, щоправда, поки лише студмістечком. Але молоді й амбітні вчені сподіваються, що вже незабаром така техніка курсуватиме вулицями всіх міст Естонії! Наш Дмитро Мороз, нагледівшись на те диво, переконує: такі автобуси цілком можуть помчати й автошляхами України!    

У Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Залиште свій коментар

Вибір редакції