Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Парижі заборонили їздити на авто у кожну першу неділю місяця

Парижани та туристи зможуть пересуватись на велосипедах та прогулюватись тихими вулицями.

У Парижі вирішили заборонити пересуватись на автомобілях у кожну першу неділю місяця від 10:00 до 18:00.

Рішення прийняли після експерименту, який пройшов 7 жовтня 2018 року, пише LonelyPlanet.

Коли місто було вільне від автомобілів, то рівень шуму знизився на три децибели, а парижани відзначили, що стало значно комфортніше та затишніше.

Тому тепер один день на початку кожного місяця у Парижі пересуватися можна буде пішки, на роликах, скейтбордах, велосипедах та інших транспортних засобах, які не забруднюють навколишнє середовище.

Відзначається, що така ініціатива раніше уже діяла у деяких частинах міста. Тепер від авто на один день вирішили також відмовитись перший, другий, третій та четвертий райони Парижа.

Є деякі винятки з правила про "День без автомобіля". Місцевим жителям, імпортерам, громадському транспорту, таксі, опікунам, персоналу з ремонту та особам, які відвідують релігійну службу, буде дозволено їздити на машинах у пункти призначення. Але їм доведеться дотримуватися максимального обмеження швидкості в 20 км/год.

Раніше згадувалось, що у Києві міськрада затвердила підвищення обмеження швидкості на вулицях міста. На 17 вулицях столиці дозволена максимальна швидкість була підвищена до 80 км/год.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції