Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На автосалоні в Парижі французи розсекретили концептуальний прототип майбутнього.

Представлений концепт Renault EZ-Ultimo завершує тріо концептів виробника, які демонструють майбутнє міського транспорту загального користування. Цей автономний робомобіль представляє новий етап в області сервісів замовлення автомобіля для конкретної поїздки, на одну годину або на цілий день.

Як повідомляють в компанії, концепт Renault EZ-Ultimo зможе запропонувати пасажирам поїздку на рівні елітних готелів з зоною відпочинку та релаксу. На думку представників Renault, люди все більше переймаються ідеєю сервісів каршеринга та інших служб, що надають автомобілі для загального користування, а концепт виконаний у вигляді персональної бізнес-зали.

В основу безпілотника поклали багатофункціональну платформу Renault, яка також використовується для робомобілей EZ-GO і EZ-PRO. У EZ-Ultimo велика площа скління, фасеточне скло у верхній частині, динамічні крісла і автоматичні двері. Інтер'єр можна виконувати під замовлення і обробляти преміальними матеріалами у вигляді дерева, мармуру та шкіри.

Renault EZ-Ultimo оснащений системою автономного управління четвертого рівня і здатний підключатися до локальних ресурсів і мережних систем міської інфраструктури.

Нагадаємо, що компанія Mercedes-Benz запропонувала своє бачення міського робомобіля з передовими технологіями. Він здатний змінювати свій кузов з пасажирського на вантажний і синхронізуватися з міською інфраструктурою.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції