Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Rolls-Royce створять міні-жуків для ремонту двигуна

В компанії повідомили про розробку нових мініатюрних роботів для огляду двигунів.

Виробник преміальних і ексклюзивних автомобілів Rolls-Royce займається розробкою міні-роботів для того, щоб пропускати їх по елементах двигуна для кращого розуміння нюансів його роботи і виявлення будь-яких порушень.

Таке нововведення дозволить компанії підвищити якість обслуговування, скоротивши час на діагностику. Адже жучки дозволять не знімати двигун для перевірки. Про це повідомляє CNBC.

Розробку Rolls-Royce веде спільно з експертами з Гарвардського університету і університету Ноттінгема. Себастьян де Ріваз, науковий співробітник Гарвардського інституту, сказав, що зовні вони будуть нагадувати таргана, а на їх створення довелося витратити біля восьми років. І наступним кроком стане зменшення їх до 15-міліметровою величини і встановлення в них камер.

Де Ріваз зазначає, що, як тільки роботи-жуки виконають свій обов'язок, вони можуть бути запрограмовані на те, щоб покинути двигун або просто «вимитися» самим двигуном.

Разом з маленькими тарганами ведеться розробка "зміїних" роботів, які зможуть бути досить гнучкими, щоб проникати у внутрішні ходи двигуна як ендоскоп.

Нагадаємо, що нещодавно Rolls-Royce представив концептуальний літаюче таксі, яке зможе з високою швидкістю долати відстань в 800 км.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції