Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії випустять на вулиці безпілотники "Яндекса" і "КамАЗа"

Громадян Росії закликають не провокувати аварії з самохідними машинами.

2019 року у Москві і Татарстані планують почати тестувати безпілотники "Яндекса", "КамАЗа", МАДІ та учасників технологічного конкурсу "Зимове місто".

Тільки "Яндекс" випустить на випробування близько 200 самохідних автомобілів, повідомляє "РБК" з посиланням на слова прес-секретаря Національної технологічної ініціативи "Автонет" Ярослава Федосєєва.

При цьому, повідомляється, що заявки на участь в експерименті приймаються вже від 1 грудня.

Тестування триватиме протягом трьох років і закінчиться у березні 2022 року. За цей час учасники і організатори повинні визначити цільові показники, технічні характеристики безпілотників і зрозуміти, як вони поводяться у перевантажених районах Москви та на дорогах загалом.

Машини з автопілотом будуть позначатися спеціальними символами, щоб водії могли їх ідентифікувати у трафіку і їхати більш уважно. При цьому, росіян закликають раптово не вибігати на дорогу перед безпілотниками, не фотографувати їх і загалом не заважати експерименту.

Разом з тим, водіям і пішоходам рекомендують максимально дотримуватись ПДР, щоб уникнути зіткнення з самохідними машинами. Справа у тому, що безпілотники насамперед будуть орієнтуватися на сигнали світлофорів та дорожні знаки.

Нагадаємо, що у Росії "АвтоВАЗ" відкликає партію автомобілів Lada. У машинах неналежна комплектація керма і подушки безпеки.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції