Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії запустять безпілотники 27 компаній для зимових тестів

На дороги Росії планують випустити більше сотні безпілотних машин.

З 1 грудня у Росії дозволять тестувати безпілотники на дорогах загального користування.

Відповідну постанову підписав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, пише "Інтерфакс".

У грудні на дороги Москви і Татарстану в експериментальному режимі повинні виїхати більше сотні безпілотників. На всяк випадок у них будуть водії, які повинні зупинити машину, якщо щось піде не так.

Першою метою експерименту позначили перевірити, чи достатньо підготовлена законодавча база для використання безпілотників. Під час тестів, ймовірно, будуть позначатися проблемні зони у правовому секторі.

Завершити експеримент уряд РФ планує 1 березня 2022 року.

"Це загальний термін експерименту, але я сподіваюся, що вже через півроку у нас будуть пропозиції щодо коригування нормативної бази та технічних регламентів, які потрібні для подальшого розвитку", — сказав віце-прем'єр Максим Акімов.

Окремою частиною експерименту у Росії назвали випробування позашляховиків у зимових умовах.

За словами Акімова, у тестах візьмуть участь цілих 27 компаній, які на полігоні будуть "у суворих умовах тестувати експлуатацію безпілотного транспорту".

Віце-прем'єр зазначив, що Росія - одна з небагатьох країн світу, яка володіє цілим рядом технологій, необхідних для роботи безпілотного транспорту: штучний інтелект, навігаційні технології, технічне зір і LIDAR.

При цьому повідомляється, що дозволом на тестування у Росії планують вступити в боротьбу за першість у безпілотному сегменті з США, Європою та Китаєм.

Раніше дослідження показало, що безпілотники перетворять машини у борделі на колесах. Секс в безпілотник стане популярним орієнтовно 2040 року.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції