Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль буде економний та зручний для використання у міських умовах.

У четвер, 16 серпня, у швейцарському Цюріху показали суперкомпактний сітікар Microlino AG. Його довжина всього 2,4 метра, до того ж він працює на електриці.

Автомобіль за концепцією перегукується із раритетним BMW Isetta, але має 20-сильний електродвигун, повідомляє Reuters. Він може проїхати до 120 км і розвити швидкість  до 90 км/год.

Сітікар, електромобіль Swiss Microlino AG, презенація у Швеції_3
Reuters

Розробники Microlino, брати Олівер і Мерлін Оуботер із Швейцарії, мають уже понад 7200 передзамовлень. На їх думку авто набиратиме все більшу популярність, адже за статистикою машиною їздить хтось один на відстань до 35 кілометрів.

Сітікар, електромобіль Swiss Microlino AG, презенація у Швеції_2
Reuters

Вони побудували два прототипи у Китаї, показали один на Женевському автосалоні 2016 року та відвідали на концепткарі Естонію. Скрізь ідея ентузіастів була сприйнята схвально.

Уже вирішено, що Microlino конструюватиме італійським виробником Tazzari, який має 50 % у проекті і планує виробляти 5 тисяч електромобілів на рік.

Роздрібна ціна автомобіля в Європі буде 12 тисяч євро. Значно знизити вартість дозволяє те, що чимало компонентів конструктори запозичили в інших авто.

Нагадаэмо, що Aston Martin випустив ексклюзивну версію субкомпактного автомобіля. За замовленням одного їз постійних покупців бренду компанія створила єдину версію Aston Martin V8 Cygnet.

ВідеоЛетючий концепт Aston Martin уже називають новим авто Бонда

В Aston Martin розробили концепцію літака, який в майбутньому допоможе розвантажити вулиці великих міст. Концепт VTOL обладнаний склом із доповненою реальністю, яке у режимі реального часу відображає важливу інформацію.

Летючий концепт Aston Martin уже називають новим авто Бонда

Залиште свій коментар

Вибір редакції