У США більшість водіїв вважають безпілотники небезпечними. Дослідження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Із самохідними авто асоціюються резонансні аварії.

В США лише 29% автомобілістів готові пересісти на безпілотники, а от 71% вважає, що автопілоту не можна довіряти.

Про це свідчить недавнє опитування Американської автомобільної асоціації (ААА).

Судячи із дослідження, найбільше насторожують людей смертельні аварії із безпілотниками, які відбулись у останні два роки та набули великого резонансу. Зокрема йдеться про аварію із безпілотником Uber, суди навколо якої тягнуться уже близько року.

У асоціації вважають, що подолати упереджене ставлення до безпілотників можуть допомогти автомобілі із напівавтономними системами. Вони дозволять людям зрозуміти, що користуватись автопілотом безпечно, а водієві завжди можна повернути контроль над автівкою.

Так, в "ААА" радять автовиробникам сфокусуватись на впровадженні різних допоміжних систем, таких як автоутримання в обраній смузі руху, адаптивний круїз-контроль, автоматичне екстренне гальмування та автопаркування.

Разом з тим, американці з більшою довірою ставляться до безпілотників у сервісах доставки товарів та їжі, а ще у тематичних парках. Проте їх частка значно зменшується за умови, що такими будуть користуватись близькі родичі респондентів.

Варто зазначити, що майже такий же відсоток був 2018 року – 73% людей не довіряло безпілотникам, а 2017-го показник був 63%.

Опитування було проведено серед понад тисячі мешканців США у січні 2019 року.

Раніше згадувалось, що темношкірим пішоходам загрожують наїзди безпілотників. Річ у тім, що штучний інтелект гірше розпізнає людей з темним кольором шкіри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції