Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компакт розвиває швидкість до 121 км/год.

Навесні 2019 року в США компанія Arcimoto запускає роздрібні продажі свого триколісного електрокара Evergreen Fun Utility Vehicle (FUV).

Автомобіль нагадує напівзакритий мотоцикл з двома колесами спереду й одним ззаду, пише Electrek.

Компактний електрокар розвиває швидкість до 121 км/годину, а проїхати він може до 161 км на одному заряді. FUV буде стандартно поставлятися з підігрівом сидінь і ручок, Bluetooth-динаміками, знімними дверцятами та заднім багажником, який замикається.

За попередніми даними, вартість автомобілів складе близько $20 тисяч. Цікаво, що уже близько трьох тисяч автомобілістів внесли заставу у розмірі $5 тисяч, щоб зарезервувати собі перші компакти.

У компанії повідомляють, що у перспективі випустять бюджетну модель з більш скромнішою комплектацією, вартість якої складе близько $12 тисяч.

Нагадаємо, що у Таїланді почали продаж компактних електрокарів-амфібій. Fomm One отримав повністю водонепроникну батарею і трансмісію, яка забезпечує дальність до 160 кілометрів на одному заряді, а максимальна швидкість складає всього 80 км/год.

ВідеоНа Львівщині пенсіонер власноруч сконструював електромобіль

На Львівщині пенсіонер власноруч сконструював електромобіль. Чоловік не користувався жодними схемами, створював все – від внутрішньої будови до зовнішнього вигляду - самостійно. Машина однодверна, та окрім шофера, уміщає ще двох пасажирів. 

На Львівщині пенсіонер власноруч сконструював електромобіль

Залиште свій коментар

Вибір редакції