У США злодії вигадали незвичний спосіб пограбування авто за допомогою Apple Watch: як працює їхня схема

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США злодії вигадали незвичний спосіб пограбування авто за допомогою Apple Watch: як працює їхня схема

The Verge

Годинник прикріплювали під бампером машини і відстежували його.

Група злодіїв з Нью-Йорка почала використовувати Apple Watch для стеження за автомобілем, щоб можна було його пограбувати в зручний момент.

Про це повідомляє сайт Autoevolution.

Годинник від Apple можна легко відстежити у разі його загублення, що є дуже корисною функцією. Проте дехто вигадав використовувати це у зовсім інших цілях.

Злодії визначили свою ціль в січні 2020 року. Вони знайшли його автомобіль і встановили під бампером Apple Watch, щоб завжди відстежувати його місцеперебування.

Їхньою жертвою був нібито наркоторговець, який, як вважалося, перевозив величезну кількість готівки. За допомогою інформації з годинника група визначила найкращий момент для викрадення грошей.

Проте, коли вони вистежили машину і потрапили в неї, то нічого всередині не знайшли. Через це вони дочекалися ймовірного наркоторговця та почали вимагати гроші у нього особисто. Вони посадили чоловіка в машину, знайшли ключі від його номера у готелі і забрали звідти 500 000 доларів.

Пишаючись своїм досягненням, злодії зробили кілька фотографій з готівкою, але потім вони були використанні прокуратурою, як доказ крадіжки. Всю групу затримали, а їхній лідер не визнає себе винним. Прокуратура намагається переконати суддю тримати його під вартою доки триває судовий розгляд.

Раніше повідомлялося, що у Києві колишній засуджений пограбував водія таксі.

Наступна публікація