У Tesla не згодні з висновками про вагоме зниження заряду електрокара взимку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дослідники стверджують про зниження на 41%.

Компанія Tesla оскаржила результати дослідження, згідно з яким електрокар втрачає 41% заряду за температури нижче -5 °C.

Американський виробник стверджує, що експеримент агентства AAA не відображає реальної ситуації, пише Electrek.

Так, в агентстві стверджують, що дальність подорожі електрокара знижується на "на 41% за -5 °C та коли система опалення, вентиляції і кондиціонування повітря використовується для обігріву салону автомобіля".

Крім того, AAA стверджують, що дальність поїздки знижується орієнтовно на 20%, якщо температура на вулиці піднімається вище 35 °C.

У Tesla ж стверджують, що їх електрокари втрачають орієнтовно 1% заряду, якщо температура піднімається вище 35 °C. Разом з тим у компанії відзначили, що зниження заряду за температури нижче -5 °C "не таке значне".

Tesla зіслалася не тільки на свої дослідження, але й на численні відгуки клієнтів.

У той же час агентство опублікувало офіційний звіт зі свого аналізу. Tesla Model S був одним з п'яти електромобілів, протестованих в рамках дослідження. Автівка працювала досить добре порівняно з деякими іншими випробуваними електромобілями.

Nissan Leaf та VW e-Golf втратили трохи менше дальності на морозі, ніж Model S, але BMW i3 й Chevy Bolt EV втратили набагато більше.

Видання зазначає, що результати дослідження агентства мають право на існування. Відзначається, що якщо температура опускається нижче -20 °C, то тривалість заряду реально знижується приблизно на 40%.

Нагадаємо, що електрокари блокували заправку в Польщі, щоб покарати водіїв бензинових автомобілів. Все це автомобілісти зняли на відео. На ролику видно, що близько десяти електрокарів заїхали на автозаправку і зайняли всі місця, де можна заправитися бензином або дизелем. Певний час вони не пропускали паливні машини на АЗС.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції