Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Tesla розповіли, яких зусиль коштувало досягнення встановлених обсягів виробництва

Працівники компанії скаржаться на переробку і напружений графік.

Для досягнення рекордних обсягів випуску нових електромобілів компанія Tesla йде на крайні заходи. Вони додали до виробничих ліній ще одну, що розташувалася у великому ангарі. Крім того, працівники виробництва повідомляють, що їх змушують працювати у вихідні і понаднормово.

"Менеджери і керівники обертаються і кажуть: Якщо ви не прийдете, ви будете звільнені", - сказав працівник про умови праці на минулому тижні.

За словами співробітників, коли виробництво зупинилося через технічні проблеми, Ілон Маск сам ночував на фабриці і змушував менеджерів кричати на працівників, щоб ті продовжували працювати по закінченню робочого часу доки не буде досягнут встановлений ліміт на день. Доводилося перекидати людей з однієї лінії на іншу, щоб зайняти їх вільний час і підтримати лінію.

"Вони весь час позичали людей з нашої області, щоб перекривати вільні місця на лінії Model 3", - зауважив працівник, який збирає Model S.

Працівники фарбувального цеху вже не справлялися з обсягом робіт, а працівники складального цеху скаржилися на перевтому.

Tesla
AutoBild

"Керівництво сказало, щоб ми були готові завтра працювати до дванадцяти годин. Відтепер це буде номрою, і я відчуваю, що подібне нас чекає шість днів на тиждень", - додав співробітник.

Експерти Evercore ISI відзначають, що тижневий випуск Model 3 в обсязі 5 тисяч в тиждень довго не триватиме. А організація складальної лінії в ангарі - дуже сумнівна для ринку, що розвивається.

Нагадаємо, що Tesla опублікувала результати другого кварталу цього року і показала збільшення виробництва у 55% в порівнянні з першим кварталом. Ілон Маск похвалився обсягами випуску у своєму Twitter, а глава підрозділу компанії Ford встиг пожартувати на цю тему.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції