У Tesla звільняють співробітників, щоб збити ціну Model 3

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії готуються до чергової оптимізації виробництва.

У Tesla анонсували скорочення 7% співробітників. Компанія збереже "тільки найважливіших працівників та підрядників".

Про це повідомляється в офіційному листі від Ілона Маска на сайті Tesla.

Він також заявив, що 2018 рік був найскладнішим для марки і водночас найпродуктивнішим. Так, тільки за останній квартал Tesla випустила більше електрокарів, ніж за весь 2017. Також 2018 року Model 3 стала найпродаванішим преміальним автомобілем США, але на цьому у компанії не планують зупинятися.

"Tesla змушена зробити скорочення, збільшивши при цьому виробництво Model 3 і оптимізувавши виробничі лінії", - говориться у повідомленні.

Маск зазначив, що Tesla отримала невеликий прибуток в останні два квартали 2018 року. Рентабельність допомогла зосередитися на дорожчих версіях Model 3. Незважаючи на теоретичну базову ціну у 35 тисяч доларів, найдешевша версія Model 3, яка наразі доступна, коштує понад 44 тисячі доларів в Америці.

Нові заходи дозволять компанії знизити ціну бюджетних електрокарів та дотримуватися цінових планів у перспективі.

Раніше Ілон Маск розповів, що приносить збитки Tesla. Реферальна програма марки стартувала 2015 року, щоб заохочувати клієнтів популяризувати електрокарів Tesla. Зараз вона більше шкодить компанії, ніж допомагає, зазначив Маск.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції