Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авто імовірно обладнане автопілотом.

Днями на площі Пілсуцького у Варшаві репортери сфотографували футуристичний концепткар Renault під час зйомки рекламної компанії.

Виробник максимально замаскував авто, а охорона не дозволяла робити знімки, але деякі кадри все ж вдалось захопити репортерам сайту AutoGaleria.

У виданні припускають, що авто стане основоположником нового модельного ряду Renault. Ймовірно, це буде якийсь варіант розкішного безпілотника, оснащеного електричною силовою установкою.

Імовірно автомобіль представлять на автосалоні у Парижі. Якщо це так, то він стане справжньою зіркою на показі.

У дизайні авто проглядаються риси таких концептів, як Trezor, EZ-Go, а також Symbioz. Останній якраз був платформою для демонстрації перспективних розробок в області автономного управління, електричних систем і комунікаційних технологій.

Renault Simbioz оснащувався автопілотом четвертого рівня, електричною силовою установкою і системою віртуальної реальності для пасажирів, а також міг інтегруватися в систему розумного будинку.

Нагадаємо, що раніше дизайнер Tesla показав у динаміці новий родстер. Шеф-дизайнер Tesla порівняв три покоління електрокарів компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції