Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"УАЗ" вкинув $15 млн у нового "Патріота", щоб врятувати продажі

У компанії розраховують збільшити попит на авто і наростити виробництво.

У Росії компанія "УАЗ" вклала $15 млн у розробку нової платформи для позашляховиків "Патріот-2020" в надії поліпшити провальні продажі авто.

Про це пише видання Motor з посиланням на слова представників марки.

В "УАЗ" вважають, що за рахунок випуску нових моделей підприємство почне нарощувати виробництво, яке останнім часом серйозно провисло. У роботі компанії буде допомагати Державний науковий центр РФ.

На підприємстві вірять, що вже 2019 року випустять 45,6 тисячі авто, чотири тисячі з яких відправлять на експорт.

Щоб стимулювати попит на вітчизняні позашляховики, в "УАЗ" планують випустити цьогоріч три тисячі "Патріотів" з автоматичною трансмісією, у наступному — налагодити серійне виробництво комерційної лінійки "Профі" підвищеної вантажопідйомності з двосхилим шинування.

Тим не менш, незважаючи на серйозні плани, компанія продовжує програму добровільного звільнення співробітників, запущену в кінці липня 2019 року. Поки що "УАЗ" не розкриває масштабів скорочення персоналу, однак станом на 1 серпня з підприємства звільнилося понад сотню людей.

Раніше розповідалося, які авто заборонили ввозити в Україну з Росії. Під заборону потрапили авто різних світових марок, які виробляються в РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції