Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киянин став 10-мільярдним пасажиром Uber

Киянин став 10-мільярдним пасажиром Uber

На момент рекорду таксі замовило 173 людини, серед яких був житель Києва.

10 червня 2018 року Uber досяг рекордної позначки у 10 мільярдів поїздок. Серед 173 людей, які замовили таксі у історичний момент, був пасажирі із столиці України Києва.

Про це Авто.ТСН повідомила прес-служба Uber.

На момент рекорду користувачі замовили 173 поїздки, які відбулися на п’яти континентах у 21 країні у 93 містах в тому числі і в столиці України. Поїздка у Києві, яка внесла свій вклад до цієї позначки, склала 2,85 км і була здійснена сервісом UberX від Подолу до центру міста. Вартість поїздки склала 93,35 грн.

10-мільярдна поїздка Uber була здійснена через 8 років і 10 днів після першої. Більше половини всіх замовлень було здійснено за останні 13 місяців.

Повний список країн, в яких досягнуто 10-мільярдну позначку: Аргентина, Бразилія, Канада, Чилі, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Єгипет, Франція, Індія, Йорданія, Мексика, Пакистан, Перу, Польща, Португалія, Румунія, Саудівська Аравія, Південна Африка, Україна, Великобританія і Сполучені Штати Америки.

Загалом компанія Uber надає послуги на шести континентах, де обслуговує жителів 65 країн. Охочі можуть скористатися сервісом у більш ніж шестисот містах.

Карта Uber

Нагадаємо, що Uber змусив таксистів брати 6-годинні паузи. Компанія вводить нові заходи для покращення обслуговування своїх пасажирів. Так, тепер водії, які перебувають за кермом понад 12 годин, будуть переводитись у автономний режим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції