Uber стимулює таксистів купувати електрокари Nissan Leaf

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лондонські водії отримали можливість придбати екологічне авто з серйозною знижкою.

Компанія Uber в Лондоні пропонує своїм водіям знижку в $6 тисяч на покупку електрокарів Nissan Leaf.

Про це повідомляє пресслужба Uber.

Зазначається, що програма стартувала за рік по тому, як компанія почала підвищувати вартість поїздок у Лондоні для фінансування субсидій. Вона була спільно розроблена Uber і Nissan.

Пресслужба повідомляє, що обидві компанії погодилися запропонувати дві тисячі електромобілів Nissan Leaf водіям Uber в Лондоні у рамках програми.

При цьому таксі-сервіс відмовляється надати більш детальну інформацію про ціну пропозиції.

Загалом Uber збільшив вартість поїздки у Лондон на 15 пенсів ($0,19) за милю у січні 2019 року, щоб підняти цільовий показник у 200 млн фунтів фонду для електрокарів. Глава компанії сказав, що за перший рік Uber заробив 80 мільйонів фунтів. Водії повинні принести не менше 1000 фунтів стерлінгів у фонд до отримання кредитів.

Майбутнє компанії в місті залишається невизначеним після того, як регулятори відкликали свою ліцензію на діяльність там у листопаді. Хоча Uber може продовжувати сприяти поїздкам, поки він оскаржує це рішення, регулятори висловили застереження щодо здатності компанії гарантувати безпеку пасажирів.

Цього тижня головний транспортний регулятор Лондона опублікував жахливий звіт з докладним описом своїх побоювань з приводу сервісу.

Нагадаємо, що Honda встановила свою першу реверсну зарядку в Англії. Електрокар для такої станції японська марка випустить тільки влітку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції