Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна з Молдовою планують створити мережу зарядних станцій для електромобілів

Представники двох країн обговорили на зустрічі майбутнє створення "зеленого коридору" з мережі зарядних станцій.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із представниками Фонду енергоефективності Молдови обсудили можливість взаємної співпраці для розвитку електричної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба відомчого органу.

Представники Молдови зацікавилась досвідом України у просуванні електромобілів, та планує впроваджувати його у своїй країні. В свою чергу українська сторона зацікавлена в активному розвитку мережі зарядних станцій, яка поєднає нашу країну з Європою.

Учасники зустрічі обговорили можливості співпраці та створення "зеленого коридору" - розвиненої мережі зарядних станцій "Україна-Молдова-ЄС".

Нагадаємо, що в Україні продажі електромобілів почали зростати після прийняття Закону України №822-VIII від 25.11.2015 щодо зняття імпортного мита. А з 2018 року було скасовано акциз на ввезення електрокарів.

За даними головного сервісного центру МВС в Україні станом на 01.03.2018  зареєстровано понад 6 тис. електромобілів, з них близько 80 % – це уживані авто. Найбільш популярна марка – це Nissan Leaf.

Крім цього, в Україні нараховується близько 2000 зарядних станцій для електромобілів.

Нагадаємо, що в Європі кількість проданих електрокарів перевищила відмітку в мільйон машин. А в Україні за січень-липень 2018 року було продано 2 490 авто.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції