Альтернатива Renault Logan: який автомобіль за приблизною ціною можна придбати в Україні

Альтернатива Renault Logan: який автомобіль за приблизною ціною можна придбати в Україні

Вибір доволі великий.

Як відомо, Renault Logan користується неабиякою популярністю в Україні.

Серед переваг цього седана відзначають ціну (301 500 грн), надійність та практичність.

AutoOboz склав список автомобілів, які здатні скласти серйозну конкуренцію Logan в Україні. Цікаво, що альтернатива цій моделі доволі велика. За приблизні гроші можна вибрати дійсно доволі непогані варіанти.

Так, автомобілі з Узбекистану роблять найбільш агресивну цінову пропозицію в сегменті – Ravon R3 коштує від 273 000 грн. Також компанія пропонує ще одну модель – Ravon R4 за 277 000 грн. Зворотний бік – вік: коріння першої машини йдуть у 2005 рік до Chevrolet Aveo (T250), другої – до 2011 року (Cobalt).

Компактний седан KIA Rio – навпаки, найдорожча пропозиція в класі за 435 000 грн. Не так давно модель зазнала серйозного рестайлінгу, після якого виглядає дуже ефектно і стильно.

Hyundai Accent – найближчий родич KIA Rio. Але виглядає модель зовсім по-іншому, і просять за неї трохи менше – від 416 000 грн. Бюджетний седан також нещодавно отримав свіжу зовнішність.

Для любителів заощаджувати хорошим варіантом традиційно є китайський автопром. Без такої машини в українському бюджетному сегменті не обійтися. FAW B30 виглядає сучасно і майже не екзотично – це скоріше добре. До того ж модель пропонують з автоматичною КПП – від 325 000 грн.

Італійські автомобілі – рідкість для українських доріг. Однак Fiat вирішив зробити ставку на бюджетний сегмент з моделлю Tipo за ціною від 382 900 грн. Не найдоступніша пропозиція в класі, однак автомобіль відразу виділяється в потоці завдяки вишуканому дизайну, якщо так взагалі можна охарактеризувати порівняно дешевий автомобіль.

carscoops.com

Один із бестселерів сегменту бюджетних автомобілів у нашій країні – Peugeot 301. Автомобіль виглядає "дорослим" і дуже серйозним. До надійності теж запитань немає. Але ціна – від 385 000 грн.

Citroen C-Elysee фактично є братом-близнюком Peugeot 301. Машини ділять між собою платформу, двигуни, оснащення, оформлення салону та навіть кузов. Відмінності – в дизайні передньої і задньої частини. А також у ціні, Citroen трохи дорожчий – від 388 000 грн.

Раніше було складено список автомобілів, які можна придбати в Україні до 6 тисяч доларів.