Авто на штрафмайданчику. Як і за скільки забрати евакуйовану машину розповіли у відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порушникові доведеться загалом витратити близько двох тисяч гривень.

Визволити евакуйоване авто зі штрафмайданчика у Києві вдасться за понад дві тисячі гривень та за приблизно два дні.

Детальна відеоінструкція, як забрати авто після евакуації, з’явилась на сторінці Центру організації дорожнього руху Києва у Facebook.

Судячи із ролика, водієві спочатку потрібно дістатись на вулицю Народного Ополчення 9 та отримати копію акту про евакуацію машини. Там же складуть адмінпостанову про паркування автівки на смузі для громадського транспорту.

Після цього кермувальнику варто їхати за наступною адресою – вулиця Довнар-Запольського 8. Тут можна оплатити послуги евакуатора та перебування машини на штрафмайданчику.

Тепер водій може їхати на вулицю Хоткевича 20Б, щоб забрати свою автівку.

Загалом автомобілісту доведеться оплатити штарф – 510 гривень, евакуатор – від 720 гривень залежно від розміру авто і послуги штрафмайданчика – 586 гривень за дві доби, бо авто можна буде забрати лише на наступний день. Крім цього порушнику доведеться оплатити послуги таксі, якщо він захоче пошвидше вирішити свої проблеми, а це ще порядка 300 гривень.

10 робочих днів – 100 переміщених автомобілів порушників ПДР. Що далі?

10 робочих днів – 100 переміщених автомобілів порушників ПДР. Що далі? Необхідно нагадати, що комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» здійснює переміщення тимчасово затриманих патрульними поліцейськими транспортних засобів відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України №1102 від 17.12.2008р. та договору з Державним підприємством «Інформ-ресурси» Міністерства внутрішніх справ України про надання транспортних послуг. Разом із цим, підсумкова цифра переміщених транспортних засобів могла би бути значно більшою, якби спеціальні майданчики для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів знаходилися поруч із центром міста оскільки наразі час, який витрачається на переміщення однієї одиниці транспортного засобу із центру міста (завантаження/розвантаження та час у дорозі туди та зворотньо автомобіля-евакуатора) складає близько 2,5 годин. Також значно покращило би ситуацію внесення змін до деяких нормативно-правових актів: 1. Спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства фінансів України від 10.10.2013р. №967/1218/869 у частині підвищення вартості послуг за транспортування тимчасово затриманих транспортних засобів. Адже з 2013 року розмір плати (600-850 грн. (без ПДВ) за транспортування транспортного засобу залежно від його ваги) не змінювався, хоча суттєво підвищилися видатки на паливно-мастильні матеріали, запчастини та техніку, заробітну плату працівників тощо. 2. Постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2008р. №1102 у частині запровадження сплати водієм транспортного засобу, який скоїв правопорушення відповідно до КУпАП компенсації за час і ресурси, які було витрачено на подачу автомобіля-евакуатора, завантаження і розвантаження транспортного засобу порушника. Наразі діє норма про те, що у разі усунення водієм правопорушення у максимально короткий строк, поліцейський не проводить тимчасове затримання транспортного засобу і оформляє протокол про адміністративне правопорушення, а у деяких випадках, виносить постанову у справі про адміністративне правопорушення без складення протоколу. Проте, комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» разом із патрульною поліцією продовжує переміщення тимчасово затриманих транспортних засобів із метою підвищення безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі міста Києва. Наполегливе прохання до водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху України, особливо у частині паркування у заборонених місцях! Дякуємо за співпрацю та надані відеоматеріали проект ЗупиниЛося (Kostyantyn Andriyuk).

Опубликовано Центр організації дорожнього руху м.Києва Среда, 24 июля 2019 г.

Раніше згадувалось, що у Києві масово евакуюють авто порушників. Правоохоронці відбуксирували майже пів сотні авто.

Відео У столиці інспектори з паркування почали евакуацію автомобілів-порушників

Вже два дні таку чистку дороги вони влаштовували на столичному бульварі Шевченка. Сьогодні інспектори обіцяють знов вийти на дорогу. Інспектори з паркування працюють з кінця минулого тижня. За паркування в заборонених місцях вони виписують штраф від 250 до 500 гривень. В середу до них долучилась поліція з евакуаторами.  

У столиці інспектори з паркування почали евакуацію автомобілів-порушників

Залиште свій коментар

Вибір редакції