Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автоадвокат розповів, чим загрожує водієві бруд на номерах

Водієві варто одразу після зауваження протерти номерні знаки.

В осінньо-зимовий період водієві варто звертати увагу на чистоту номерних знаків, адже за бруд на них поліція має право оштрафувати мінімум на 170 гривень.

При цьому, якщо кермувальника все ж зупинили, то не варто дискутувати із патрульними, пише "Богдан Адвокат" у Facebook.

Брудні номерні знаки – це привід для штрафу. Тому, якщо поліцейський вказує на це, варто просто протерти номери, що одразу дозволить перекваліфікувати порушення як незначне. За це вже штраф не передбачено, а  лише попередження.

Якщо ж інспектор все ж таки наполягатиме на штрафі, то він не зможе зробити фотофіксацію номерних знаків на відстані 20 метрів. Без знімку штраф не дійсний.

При цьому, водієві варто самому сфотографувати очищені номерні знаки та так, що було видно патрульну авто чи самих правоохоронців. Це дозволить оскаржити штраф.

Варто пам’ятати, що за бруд на номерах авто патрульний має право оштрафувати кермувальника на 170 гривень у перший раз. Додаткове покарання – громадські роботи на строк від 30 до 40 годин із вилученням машини. Якщо ж штраф виписується повторно, то він зросте до 255 гривень.

ЗАБРУДНЕНІ НОМЕРИ – ПІДСТАВА ДЛЯ ЗУПИНКИ АВТОМОБІЛЯ ПОЛІЦІЄЮ ТА НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ Водієві загрожують громадські роботи...

Опубликовано Богданом Адвокатом Четверг, 25 октября 2018 г.

Раніше механіки розповіли, як підготувати машину до зимівлі та не збанкрутіти. Експерти радять не обмежуватись лише зміною шин перед похолоданнями.

ВідеоЯк і коли краще готувати автівку до зими

Міняти шини "по сезону" слід наприкінці жовтня – на початку листопада, кажуть експерти. У цей час у магазинах ще немає ажіотажу на зимову гуму, а в шиномонтажах – черг. Але зміною гуми підготовка автівки до зими не закінчується. Що ще треба зробити, щоб комфортно та безпечно пересуватись містом, коли стовпчики термометрів опустяться нижче нуля, та у скільки це обійдеться цьогоріч? 

Як і коли краще готувати автівку до зими

Залиште свій коментар

Вибір редакції