Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автоцивілка. Які страховики найгірше платять за машину у разі аварії

Низку компаній звинувачують у серйозному затягуванні виплат та безпідставних відмовах.

В Україні автомобілісти незадоволені кожною другою страховою компанією, яка надає поліси автоцивілки.

Про це повідомляє видання "Мінфін" з посиланням на дані Моторного транспортного страхового бюро (МТСБ) за третій квартал 2019 року.

Судячи зі звіту, найбільше власники авто скаржаться на страховиків, тому що вони затягують виплати, платять менше, ніж очікує потерпілий або взагалі відмовляють у відшкодуванні.

За даними бюро, в середньому компанії виплачують компенсації потерпілим протягом 77 днів після аварії. Так, до десятки "найповільніших" страховиків відносять:

  1. "Омега" – 206 днів,
  2. "Аска" – 169 днів,
  3. "Український страховий стандарт" – 151 день,
  4. "Мотор-грант" – 123 дні,
  5. "Коллонейд Україна" – 114 днів,
  6. "Еталон" – 110 днів,
  7. "Мега-гарант" – 109 днів,
  8. "Ю. Ес.Ай." – 106 днів,
  9. "Міжнародна СК" – 99 днів,
  10. "Юнівес" – 98 днів.

За даними видання, щоб прискорити виплату, варто на місці оформити європротокол. Це звільняє потерпілого від необхідності чекати на рішення суду. Але розмір збитку автомобілю в такому разі має бути не більше 50 тис грн. Крім того, всі учасники ДТП мають бути живі і здорові.

Крім того, прискорити отримання компенсації може пряме врегулювання. Така можливість передбачена лише у разі, якщо учасниками системи є страхові компанії обох сторін - і винуватця ДТП, і потерпілого. Тоді за виплатою можна звертатися одразу у свою компанію.

Крім того, на низку страховиків автомобілісти пишуть скарги до МТСБ не лише через затягування виплат. Так, найбільше постраждалі водії скаржаться на такі компанії.

Страхові компанії
Мінфін

Раніше адвокат розповів, коли автоцивілка не покриє витрати на ремонт авто. Під час аварії водія можуть змусити оплатити ремонт стороннього авто навіть за наявності страховки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції