Авторинок України на 77% захопив секонд-хенд. Які машини були популярні у квітні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше вживаних авто українці купили під марками Volkswagen, Skoda та Renault.

За квітень 2019 року в Україні вживані автомобілі склали 77% серед первинних реєстрацій.

Загалом було розмитнено 22,5 тисячі старих авто, пише "Укравтопром".

Серед вживаних авто українці найчастіше віддають перевагу дизелям – 53% машин. Далі у рейтингу ідуть бензинові автівки – 35% та на автогазі – 9%. Натомість на електрокари та гібриди припадає всього 3% ринку машин, що були у використанні.

Найпопулярнішими за брендом стали авто марки Volkswagen. Німецький бренд обрало 3,7 тисяч автомобілістів. Другою за популярністю стала Skoda – 1,8 тисяч вживаних автомобілів. На третьому місці – Renault з результатом 1821 авто.

Також високий попит в українців мали автомобілі Opel – 1,77 тисяч штук і Ford – 1,55 тисяч одиниць.

Що стосується найпопулярніших моделей серед імпортного секонд-хенду, то в квітні ними були: Volkswagen Passat – 1514 шт., Skoda Octavia – 1150 шт. і Renault Megane – 1138 шт.

Порівняно із минулорічним показником квітня, продажі секонд-хенду виросли в 3,5 рази. Частка на первинному ринку зросла на 28%. Половину цих реєстрацій склали автомобілі віком старше за 10 років.

Всього від початку року українську прописку отримали майже 207 тисяч легкових авто, що були в експлуатації, а це на 722% більше ніж за аналогічний період 2018 року.

Нагадаємо, що в Україні серйозно обвалились продажі нових комерційних авто за квітень. Лідером за кількістю проданих автівок для бізнесу, як і легкових автомобілів, стала марка Renault. За місяць було продано 220 фургонів компанії. Французський бренд поліпшив свій результат річної давності на 15%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції