АЗС України змінили вартість бензину та дизельного пального

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
АЗС України змінили вартість бензину та дизельного пального

Associated Press

Скореговані ціни й автогазу.

Українські мережі АЗС у четвер, 3 червня, змінили вартість бензину та дизельного пального.

Про це свідчать дані моніторингу "Консалтингової групи А-95", передає РБК-Україна. Зазначається, що порівняно з попереднім торговим днем вони зросли. Автогаз дешевшає.

Так, за даними моніторингу, середні роздрібні ціни на бензин А-92 становлять 28,18 гривень за літр (+0,01 гривень), на бензин А-95 - 28,95 гривень за літр (0,00 гривень), на дизельне пальне - 27,35 гривень за літр (+0,01 гривень), на автогаз - 15,69 гривень за літр (-0,01 гривень).

До вашої уваги роздрібні ціни на пальне за основними операторами.

Раніше розповідалося про те, що Мінекономіки опублікувало нову граничну вартість бензину та дизельного пального, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Так, із урахуванням максимальної торговельної націнки, яка згідно з постановою уряду про держрегулювання цін повинна бути не більше 5 грн за літр на бензин і 7 грн за літр на дизельне паливо, гранична вартість бензину А-95 становить 29,92 грн за літрщо на 8 коп./літр вище ціни, встановленої на останню декаду травня. Гранична ціна ДП, своєю чергою, встановлена на рівні 27,91 грн за літр (+2 коп./літр).

Додамо, Кабмін дозволив АЗС підвищити вартість бензину та дизельного пального.

Наступна публікація