Бельгійський перевізник готується закупити майже тисячу електробусів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія планує електрифікувати автопарк регіону Фландрія.

Фламандська транспортна компанія De Lijn шукає постачальників для 970 електробусів для міст регіону Фландрія у Бельгії.

У рамках проєкту перевізник навіть звернувся за додатковим фінансуванням до уряду, пише BrusselsTimes.

У повідомленні говориться, що основою для запланованих закупівель є угода щодо фламандської коаліції, яка, серед іншого, передбачає, що всі автобуси у містах повинні бути вільними від викидів до 2025 року і у всій Фландрії до 2035 року.

Компанія планує інвестувати більше мільярда євро у 970 електробусів і відповідної зарядної інфраструктури. При цьому в De Lijn обмежений фонд фінансування, тому вона і звернулася до уряду за грошовою допомогою.

"Реалізація мереж електронних автобусів у Фландрії буде успішною тільки у тому разі, якщо всі беруть участь партнери візьмуть на себе відповідальність за екологічний громадський транспорт", - говорить генеральний директор De Lijn Роджер Кестелут.

2020 року транспортна компанія має намір працювати з містами і муніципалітетами, щоб знайти підходящі місця для станцій швидкої зарядки. Вони повинні вводитися в експлуатацію по частинах в період між 2023 і 2025 роками, щоб забезпечити поступове перетворення автобусних ліній.

Нагадаємо, що Thomas отримала найбільший замовлення на шкільні електробуси в Америці. Компанія повинна поставити 50 транспортних засобів у рамках першого етапу замовлення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції