Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Будівництво окружної Рівного показали на відео

Нова дорога спростить рух трасах Київ-Луцьк та Рівне-Старокостянтинів.

13 грудня навколо Рівного розпочалось будівництво першої черги Північного обходу.

Відео з місця зведення дороги з’явилось на сторінці "Укравтодора" у  Facebook.

Судячи з інформації, нова магістраль спростить рух транспорту трасою Київ – Луцьк, а також покращить сполучення між Рівним, Старокостянтиновом та Хмельницьким.

Протяжність Північної об’їзної дороги Рівного становитиме 14,2 км. У межах реалізації проєкту заплановано нове будівництво ділянки протяжністю 6 км, реконструкція – 4 км та поточний середній ремонт існуючої дороги – 4,2 км.

Серед іншого дорога повинна значно спростити рух у Рівному та розвантажити вулиці міста від транзитного транспорту.

Розпочато будівництво першої черги Північного обходу м. Рівне

Розпочато будівництво першої черги Північного обходу м. Рівне Наразі на об’єкті проводяться земляні роботи. Відповідно до розробленої проєктної документації, нова магістраль забезпечить проїзд транзитного транспорту з ділянки дороги М-06 Київ – Рівне в напрямку траси Н-22 в об’їзд м. Рівне, а також з траси Н-25 в напрямку траси Н-22. Протяжність Північної об’їзної дороги Рівного становитиме 14,2 км. У межах реалізації проєкту заплановано нове будівництво ділянки протяжністю 6 км, реконструкція – 4 км та поточний середній ремонт існуючої дороги – 4,2 км. Дорога матиме 2 технічну категорію із 2 смугами руху. Північна об’їзна дасть можливість звільнити місто Рівне від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП "Устилуг" – по трасі Н-22. Виведення значного потоку транзитного транспорту за межі міста за рахунок будівництва Північної об'їзної дороги дасть змогу розвантажити місто від транзитного транспорту, зберегти від руйнування покриття вулиць, а також сприятиме поліпшенню екологічної ситуації в місті та розвитку міста Рівного як важливого транспортного вузла. Підрядник - "ДСТ № 2 м. Гомель".

Опубликовано Укравтодор Пятница, 13 декабря 2019 г.

Нагадаємо, що в "Укравтодорі" готуються припинити приймати нові траси "із заплющеними очима". До якості контролю будівництва доріг будуть залучати міжнародних експертів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції