"Будуйте!". Зеленський розставив пріоритети для дорожніх компаній

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент закликав підрядників працювати і дотримуватись закону.

Президент України Володимир Зеленський закликав дорожників не звертати увагу на "деякі дрібниці", а просто будувати траси.

Про це він повідомив під час зустрічі з членами Кабміну щодо українських доріг.

Він підкреслив, що надмірне фокусування на процедурах гальмує масштабні плани з ремонту доріг.

"Якщо ми хочемо побудувати дороги у нашій країні, то не треба звертати увагу на деякі дрібниці. Не про порушення закону йдеться… Не звертайте увагу. Будь ласка, будуйте", - сказав Зеленський.

Він також закликав підрядників не порушувати закон, сплачувати податки та офіційно працевлаштовувати працівників. Це своєю чергою повинно збільшити бюджети на будівництво нових шосе, а значить і дати нові підряди будівельним компаніям.

"Нам потрібна ваша допомога. Перше – це чесність, друге – жодних відкатів і третє – сплачуйте податок. Правдиво працевлаштуйте людей", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що порушення закону підрядниками буде гальмувати плани щодо масштабної розбудови українських доріг. Прозора робота компаній повинна допомогти залучати більше коштів. Зазначається, що навіть чотири тисячі відремонтованих кілометрів на рік замало, щоб через п’ятилітку побачити заплановані глобальні результати.

Нагадаємо, що Зеленський назвав ямковий ремонт "стартапом", який піде у минуле. Президент нагадав, скільки доріг має бути відновлено цьогоріч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції