Бухгалтерію та звіти "Укравтодору" перевірить аудитор світового рівня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Агентство планує оптимізувати роботу та приваблювати більше приватних компаній до роботи.

"Укравтодор" уклав угоду з однією із найбільших аудиторських компаній світу Deloitte для проведення аналізу фінансового та правового стану агентства.

Про це повідомив глава Служби автомобільних доріг України Славомір Новак у інтерв’ю газеті "Сегодня".

Він зазначив, що на основі висновків експертів з Deloitte в "Укравтодорі" планують обрати "найоптимальніший шлях для оздоровлення компанії" та подальшої співпраці з підрядниками.

Крім того, Новак зазначив,  що у перспективі у планах є залучення все більше приватних компаній до ремонту та утримання доріг.

Він нагадав, що за два роки "Укравтодору" вдалося в 11 областях забезпечити утримання доріг міжнародного значення переважно силами приватних компаній. Тому у перспективі кількість доріг, які будуть утримувати приватні компанії, буде збільшуватися.

Нагадаємо, що на Чернігівщині підряднику, який закатав асфальт у калюжі, не заплатять за ремонт дороги. Про неналежну роботу дорожників повідомив місцевий житель.

ВідеоКоли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Сніг зійшов і ми знову побачили той самий жах: ями, в яких розбиваються авто, а часто і їхні пасажири. Де ж наші відремонтовані траси? Чому щойно збудовані дороги починають розвалюватися вже за пару років? Про все це журналісти розпитали Славоміра Новака. 

Коли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Залиште свій коментар

Вибір редакції