Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат Львівської облради назвав жінку-водія "ссавцем з вибуховим пристроєм"

Згодом чиновник видалив провокаційну частину із привітання.

Депутат Львівської облради привітав жінок-водіїв із Днем автомобіліста, назвавши їх "усім відомим ссавцем з не менш відомим вибуховим пристроєм".

Привітання опублікував Андрій Дума на своїй сторінці у Facebook.

Ссавець за кермом
www.facebook.com/Андрій Дума

"І хоча ми всі прекрасно знаємо, що жінка за кермом, як відоме всьому ссавець з не менш відомим вибуховим пристроєм, тож давайте приймемо всіх жінок-водіїв у наші лави й укладемо в братні обійми", - написав він.

Зіткнувшись з обуреними коментарями, депутат спочатку намагався звести все на жарт, але через кілька годин відредагував свій допис, видаливши образливе порівняння.

В дружне автомобільне братство активно впроваджуються водії-жінки. Тож давайте приймемо всіх жінок - водіїв у наші лави й укладемо в братні обійми. З Днем автомобіліста! Поважайте один одного на дорозі!

Опубликовано Андрій Думой Воскресенье, 28 октября 2018 г.

Андрій Дума є керівником ТзОВ "Львівське АТП 14631", що спеціалізується на міжнародних пасажирських перевезеннях. Компанія належить, за даними "НГ. Львів" його тестеві. Він також є депутатом Львівської облради від партії "Народний контроль".

Нагадаємо, що у Львові водії зробили вeличeзний коридор для проїзду швидкої. Ролик із небайдужими водіями підірвав Мережу.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції