Десятибальні затори і аварії блокують Київ. Які вулиці перевантажені 17 квітня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У столиці трапилось понад два десятки зіткнень.

У середу, 17 квітня, Київ скували десятибальні затори, а на низці вулиць уже зранку знову зафіксовано понад два десятки аварій.

Про це свідчить інформація із онлайн-мап.

Найбільше рух ускладнено на проспекті Перемоги та у напрямку правого берега майже на усіх мостах.

Разом з тим затори спостерігаються на Набережно-Хрещатицькій (трапилась ДТП), Набережно-Луговій, Набережному шосе, Володимирському узвозі, Костянтинівській, Новокостянтинівській та низці інших вулиць Подолу. Також "стоїть" Гаванський міст, вулиці Набережно-Рибальська (трапилась ДТП), проспект Героїв Сталінграда та вулиця Олени Теліги

Затори є й на вулицях Чорновола, Жилянській, Льва Толстого, Юрія Іллєнка та Січових Стрільців. Крім того, рух ускладнено у районі Бессарабської площі.

У районі станцій метро "Олімпійська" та "Палац "Україна" також спостерігається перевантаження від авто низки вулиць. Так, заторами сковані Велика Васильківська та низка дотичних доріг. Також стоїть Протасів Яр.

Затори спостерігаються на проспектах Лобановського, Повітрофлотському та Голосіївському.

У районі Шулявського мосту, який розбирають та вивозять частинами, також спостерігаються чималі затори. Від автівок переповнений проспект Перемоги, де трапилось одразу кілька аварій, а ще "стоять" вулиці Дегтярівська, Парково-Сирецька, Сікорського, Табірна, Магістральна та Василенка. Скупчення автівок зафіксовано на проспекті Курбаса, де трапилась ДТП.

Рух ускладнено на Кільцевій дорозі у районі Вишневого. Затори спостерігаються у сторону станції метро "Теремки".

У напрямку правого берега величезні затори спостерігаються на усіх мостах. Судячи із інформації з онлайн-мап, біля проспекту Соборності, який веде на міст Патона, трапилось одразу дві ДТП. Аварія також трапилась на Дніпровській набережній.

На лівому березі рух також ускладнено на проспектах Григоренка і Ватутіна, а ще на деяких відрізках вулиць Євгена Сверстюка, Гната Хоткевича та Братиславській.

мапи 17.04
Google Maps

Нагадаємо, що у Києві на деяких вулицях підвищили дозволену швидкість. Граничну швидкість підняли від 50 до 80 км/год.

Залиште свій коментар

Вибір редакції