До Києва привезли перші троси для Подільського мосту. Відео

До Києва привезли перші троси для Подільського мосту. Відео

Фото: Офіційний портал Києва

Монтаж підвісів запланований на уже травень.

До Києва прибула перша партія натяжних тросів для Подільсько-Воскресенського мосту.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці "Кличко-мер" у Facebook.

У публікації зазначається, що мостові троси були виготовлені у Німеччині компанією Bridon-Bekaert. Їх було замовлено навесні 2019 року у кількості 68 одиниць.

Кличко зазначає, що після отримання першої партії фахівці уже розпочинають підготовчі роботи, щоб від травня 2020 року уже почати монтаж підвісів. Після їх встановлення буде демонтовано нижню частину тимчасових опор і міст "стане" на своє місце.

Також повідомляється, що до Подільського моста уже майже добудували естакаду на Рибальському півострові, побудовані лівоповоротний з’їзд на вулицю Набережно-Рибальську, естакади на Трухановому острові та в урочищі Горбачиха і міст через річку Десенку.

Наразі тривають роботи з будівництва заїзду з вулиці Набережно-Хрещатицької у районі вулиць Верхній та Нижній Вали, а також ділянки Подільсько-Воскресенського мостового переходу від дамби Русанівських садів до нового шляхопроводу через залізницю на лівому березі.

Мер додав, що триває будівництво самого шляхопроводу на ділянці від вулиці Центральної Садової до перетину із залізницею.

За його словами, Подільсько-Воскресенський міст може бути відкритий для автомобілів до кінця 2020 року. Він матиме шість смуг. Протяжність мостового переходу – близько 10 км. Після відкриття мосту тут повинні розпочати прокладення метро.

.

Друзі! Активні роботи з будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу не припиняються і взимку. Після демонтажу верхньої частини тимчасових опор, що утримували арку (іржавих конструкцій, які всі добре пам’ятають) на черзі новий важливий етап. – Встановлення натяжних тросів, що забезпечуватимуть надійність утримання конструкцій мосту, розрахованих під автомобільне сполучення та лінію метрополітену. Їх виготовляють в німецькому місті Гельзенкірхен на заводі компанії Bridon-Bekaert - відомого в світі підприємства, що виробляє всі види промислових сталевих тросів. Я був на заводі і ми домовилися про їх закупівлю навесні минулого року. До початку квітня цього року німецьке підприємство повинне поставити 68 гігантських тросів. Першу партію Київ вже отримав. І фахівці розпочинають підготовчі роботи, щоб з травня почати монтаж цих підвісів. Далі повністю демонтують нижню частину тимчасових опор і міст "стане" на своє місце. Хочу зазначити: Подільсько-Воскресенський - найбільший арочний міст у Європі. На ньому облаштують 6 смуг для руху автомобільного транспорту та 2 залізничних колії під майбутнє метро (на нижньому ярусі), прокладуть також трубопровід. Уже майже добудували естакаду на Рибальському півострові, побудовані лівоповоротний з’їзд на вулицю Набережно-Рибальську, естакади на Трухановому острові та в урочищі Горбачиха, міст через річку Десенку. Сьогодні тривають роботи з будівництва заїзду на мостовий перехід з вулиці Набережно-Хрещатицької в районі вулиць Верхній та Нижній Вали, а також ділянки Подільсько-Воскресенського мостового переходу від дамби Русанівських садів до нового шляхопроводу через залізницю на лівому березі. Продовжується будівництво самого шляхопроводу на ділянці від вулиці Центральної Садової до перетину із залізницею. Ми робимо все, щоб наприкінці цього року відкрити автосполучення через Подільсько-Воскресенський. І приступити до активних робіт з будівництва метро. Проектна пропускна спроможність нового мостового переходу становитиме до 60 тисяч авто на добу. Це суттєво розвантажить інші транспортні артерії міста. Сьогодні добова інтенсивність руху автотранспорту п’ятьма мостами через Дніпро в столиці - більше 300 тисяч авто. І в часи пік пропускна спроможність мостів перевищується майже в 3 рази. Подільсько-Воскресенський міст будують з 2003-ого року. А документи щодо планів його будівництва датовані ще 1979 роком. Довжина мостового переходу – більше 10 кілометрів. Підкреслю, місто в повному обсязі фінансує цей проект. На початок цього року на добудову Подільсько-Воскресенського мосту загальна сума, що виділили, становить майже 7 мільярдів гривень. Близько 3 мільярдів плануємо виділити в 2020-му.

Опубликовано Кличко - мер Четверг, 16 января 2020 г.

Нагадаємо, що Київрада схвалила бюджет столиці на 2020 рік. Надходження й видатки міста становитимуть по майже 59 мільярдів гривень.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Презентації
Наступна публікація