До України прибула партія новітніх самоскидів із інтелектуальним керуванням

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
1779
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До України прибула партія новітніх самоскидів із інтелектуальним керуванням

Фото: autocentre.ua

Ця модель виробляється за технологією MAN.

До України прибули п'ять новітніх самоскидів SHACMAN серії X3000 (6х4).

Зазначається, що нова модель X3000 проводиться на базі добре відомої у нас машини серії F3000, що випускається за технологією MAN.

Перш за все, SHACMAN серії X3000 відрізняється зовсім іншим дизайном кабіни, який чимось нагадує вантажівки Ford Trucks F-MAX. Вона не тільки стала красивішою, але і аеродинамічнішою - коефіцієнт Cх зменшився до 0,53, що поліпшило економічність. Кабіна також відповідає суворим європейським нормам на ударостійкість - ECER29.

Фото: autocentre.ua

Що ж стосується інтер'єру, то водій оцінить більш зручну ергономіку, включаючи приладову панель і крісло. У моделі SHACMAN серії X3000 особливу увагу приділено зниженню ваги. Тут застосували міцну розширену раму (шириною 940 і 850 мм і товщиною 8 мм), що дозволяє краще розподіляти навантаження. Ззаду встановлена полегшена підвіска балансирного типу.

Що ж стосується силового агрегату, то на машинах застосовується турбодизель Weichai WP12.375E53 (Євро 5) потужністю 375 к.с., що працює в парі з 12-ступінчастою КП Fast Gear. Задні мости - 13-тонні, марки Hande (MAN). Вантажопідйомність становить 25 т. Машини укомплектовані П-подібним кузовом внутрішнім об'ємом 19,3 м куб. Максимальна швидкість - 90 км/год.

Автомобілі SHACMAN серії X3000 оснащені новітніми системами з функцією інтелектуального управління, які дозволяють здійснювати інтернет-моніторинг, а також контролювати роботу автоколони.

Раніше розповідалося про те, що в Україні з'явилися перші вантажівки MAN нового покоління.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1779
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація