Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Drive Ukraine 2030: це ефективна транспортна система для України, – Йоханнес Бауер

Нова Національна транспортна стратегія України Drive Ukraine 2030 стане тим планом, реалізація якого дозволить створити ефективну транспорту систему, що задовольнятиме потреби громадян України.

Таку думку висловив Перший радник і керівник операційного відділу Представництва ЄС в Україні Йоханнес Бауер під час громадського обговорення проекту Плану дій на виконання Національної транспортної стратегії на період 2019-2021 рр., що відбулося у Міністерстві інфраструктури України.

"Європейський Союз допомагає Україні імплементувати Угоду про асоціацію … що означає реформування різних секторів транспортної галузі, а також покращення інфраструктури для між Україною та ЄС та кращого сполучення та полегшення зв’язків між бізнес-секторами. Для цього і потрібна транспортна стратегія та План дій з її реалізації … ці документи стануть базисом для нових інфраструктурних проектів і розвитку автомобільних, залізничних, авіа та морських перевезень між Україною та ЄС", – наголосив він.

Громадське обговорення під головуванням заступника Міністра інфраструктури Віктора Довганя та за участю представників різних міністерств і відомств, представників бізнесу та наукових кіл відбулося 6 грудня у приміщенні Міністерства інфраструктури. Головною метою заходу стало обговорення спільних зусиль урядовців, представників бізнесу та науковців щодо підвищення ефективності реалізації Національної транспортної стратегії України протягом найближчих трьох років у тісній співпраці з європейськими партнерами.

У заході, організованому за сприяння Європейської Бізнес Асоціації, Державного університету інфраструктури та технологій, взяли участь представники бізнесу та науково-дослідницької сфери, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики, Міністерства фінансів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції