Фіскали пояснили процедуру розмитнення "євробляхи" без екосертифікату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власнику потрібно довести відповідність автівки еконормам України.

До 22 лютого "євробляху" можна зареєструвати на митниці без сертифікату, якщо є інші документи про екологічність авто.

Про це під час брифінгу розповів в. о. директора митного контролю Сербайло Анатолій Іштванович.

Так, під час реєстрації на митниці автівки на єврономерах потрібно довести, що вона має рівень екологічності не нижче "Євро-2". Для цього треба надати сертифікат екологічності.

Винятково під час реєстрації на митниці можна обійтись без нього, якщо ця інформація є у техпаспорті або власник може надати довідку відповідності екологічним нормам.

Чиновник наголосив, що без сертифікату можна обійтись лише під час митного контролю і лише до кінця пільгового періоду 22 лютого. Після цієї дати сертифікати будуть потрібні знову і обов’язково.

Разом з тим для українців, які ще налаштовані розмитнити "євробляхи" під час пільгового періоду раніше розповідалось, як блискавично отримати українські номери. Власникам "євроблях" знадобляться послуги брокера та експерта з оцінки авто.

ВідеоЧи подорожчають автомобілі з європейською реєстрацією після розмитнення

Завтра останній день пільгового розмитнення авто з європейською реєстрацією. До травня авто ще можна буде розмитнити, але за повним тарифом. Після власників блях почнуть нещадно штрафувати. У зв'язку з цими змінами, з'явилися чутки про те, що вторинні авто на українських номерах здорожчають. Адже тепер поїхати в Європу і взяти машину за копійки не вийде, демпінг зник, відтак на вторинному ринку ціни також зростуть.

Чи подорожчають автомобілі з європейською реєстрацією після розмитнення

Залиште свій коментар

Вибір редакції