Глава "Укравтодору" розповів, що обласні шосе планують передати об’єднаним громадам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так, дороги, нібито, швидше дочекаються ремонту.

В Україні планують передати на баланс областей дороги територіального значення.

Відповідний законопроект уже передано до Верховної Ради, розповів очільник "Укравтодору" Славомір Новак в інтерв’ю для "Громадського радіо".

За його словами, далі, у рамках програми децентралізації, дороги обласного та сільського значення будуть передані на баланс об’єднаних територіальних громад. Така практика дозволить місцевій владі оперативно реагувати на дорожні проблеми та швидше їх ремонтувати за місцевий кошт.

При цьому, деякі із таких об’єднань уже готові взяти на свій баланс обласні дороги. Про це розповідається у сюжеті під час інтерв’ю Новака.

Так, Кочубеївська об’єднана територіальна громада на Херсонщині від 2015 року збільшила свій бюджет у десятки разів та навіть відкрила центр надання адміністративних послуг, а ще відремонтувала дороги, які ніколи на бачили асфальту.

Збудувати нормальні дороги в селах вдалось за місцевий кошт та за інвестиції виділені на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад (субвенції). Тепер же місцева влада хоче ремонтувати і обласні дороги, бо нині за ними, нібито, не доглядають взагалі.

Наразі у громаді передали власні кошти до обласного бюджету, щоб так, без порушення закону, там відремонтували трасу.

Подробиці дивіться у повному інтерв'ю очільника "Укравтодору".

Раніше згадувалось, що тендер на ремонт найгіршої траси України неочікувано скасували. Причиною стала скарга одного із учасника торгів.

ВідеоКоли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Сніг зійшов і ми знову побачили той самий жах: ями, в яких розбиваються авто, а часто і їхні пасажири. Де ж наші відремонтовані траси? Чому щойно збудовані дороги починають розвалюватися вже за пару років? Про все це журналісти розпитали Славоміра Новака. 

Коли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Залиште свій коментар

Вибір редакції