Уряд розглядає два варіанти вирішення проблем із "євробляхами"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем’єр-міністр, нібито, розповів, коли з'явиться нова формула розмитнення.

До кінця жовтня 2019 року у Раді може з’явитись уже готовий законопроєкт з новою формулою розмитнення "євроблях".

Про це під час виступу біля Верховної Ради повідомив глава "євробляхерів" Олег Ярошевич, посилаючись на розмову з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

При цьому він зауважив, що Гончарук не заперечує взяти під особистий контроль просування законопроєкту, який повинен урегулювати питання перереєстрації "євроблях" та загалом автівок на іноземних номерах.

Посилаючись на слова прем’єр-міністра, він розповів, що наразі є два варіанти розмитнення, які можуть лягти в основу нового законопроєкту: нинішня формула, але уже без урахування віку авто, або стандартна ставка для автомобілів віком старшим за десять років у розмірі 500 доларів.

При цьому Ярошевич заявив, що наразі процес створення законопроєкту "закупорився" у Міністерстві інфраструктури. За його словами, тепер в уряді за сприяння прем’єр-міністра мають завершити створення робочої групи, яка активно займеться виведенням формули для розмитнення автомобілів.

Нагадаємо, що голова Митного комітету Ради розповів про нову формулу розмитнення "євроблях". Нові ставки будуть враховувати принципи "справедливого оподаткування".

Залиште свій коментар

Вибір редакції