Лідер "євробляхерів" розповів, коли Рада розгляне закон щодо бюджетного розмитнення авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ярошевич закликав "євробляхерів" готуватись бюджетно розмитнювати авто.

Глава "євробляхерів" Олег Ярошевич переконаний, що уже 2-3 грудня Кабмін оголосить свої висновки щодо законопроєктів 2342 і 2345 про бюджетне розмитнення авто.

Про це він заявив під час відеозвернення на сторінці спільноти "євробляхерів" у Facebook.

Він зазначив, що після завершення роботи із документом у Кабміні його передадуть на розгляд Комітету податкової та митної політики Верховної Ради. Зазначається, що фінального розгляду варто чекати протягом тижня 9-13 грудня.

Більше того, за словами Ярошевича, уже 15-18 грудня законопроєкт винесуть на розгляд нардепами.

При цьому він закликав власників "євроблях" готуватись до розмитнення автівок та починати знімати їх з обліку в Європі, щоб одразу після ухвалення закону, який передбачає нові податки на розмитнення машин, усі встигли перереєструвати свій транспорт без штрафних санкцій. Він підкреслив, що уже 25 грудня в Європі починаються святкові дні, а після Нового року через свята Сервісні центри в Україні теж працюватимуть з численними вихідними.

Тому він підкреслив, що усім "євробляхерам" потрібно привести до ладу папери своїх автомобілів, щоб за першої ж нагоди перереєструвати їх. Судячи з публікації, ставка за розмитнення авто має складати 35% від його вартості.

Крім того, Ярошевич сказав, що автомобілістам варто звертатись до свої депутатів на округах та інформувати про важливість ухвалення згаданих законопроєктів.

Нагадаємо, що учасник ринку запропонував прозору формулу розмитнення "євроблях". Він пропонує використовувати досвід Грузії у сфері імпорту авто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції