Голова Митного комітету Ради розповів про нову формулу розмитнення "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові ставки будуть враховувати принципи "справедливого оподаткування".

В Україні працюють над новою формулою для розмитнення "євроблях" і вона буде виведена з урахуванням принципів "справедливого оподаткування".

Про це заявив під час виступу на мітингу за доступне розмитнення під Радою голова Комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

Він зауважив, що акція "євробляхерів" передчасна, бо процеси у напрямі створення нового закону для розмитнення автівок відбуваються. За його словами, проєкт уже розглянули у Міністерстві інфраструктури і наразі справа за Мінфіном.

Гетьманцев переконаний, що тільки-но нова формула розмитнення "євроблях" та усіх інших автівок буде узгоджена з Мінфіном і іншими міністерствами, то новий законопроєкт буде винесено на розгляд нардепами.

При цьому він додав, що нові стандарти розмитнення будуть враховувати принципи "справедливого оподаткування".

Своєю чергою "євробляхери" зауважують, що на мітинг вони зібрались, тому що процес ухвалення нової формули розмитнення може затягтись навіть на пів року. При цьому у власників ввезених з порушеннями авто часу є лише до завершення 2019 року.

На завершення Гетьманцев додав, що ухвалення нового законопроєкту повинно зайняти значно менше часу.

Нагадаємо, що власники "євроблях" приїхали під Раду зі списком вимог. Мітингувальники вимагають ухвалення нового закону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції