Гончаров розповів про нову процедуру отримання автономерів в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Громадянам планують дозволити самостійно замовляти номерні знаки.

В Україні планують відмовитись від видавання номерних знаків у держустановах, а дозволити громадянам самостійно отримувати їх за техпаспортом.

Про це під час брифінгу, який транслює ТСН Live, розповів заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

За його словами, у майбутньому громадянин під час реєстрації свого авто буде отримувати лише техпаспорт. Автомобільні номери він зможе самостійно замовити у будь-якому з підприємств, які їх виготовлюють.

Гончаров запевняє, що це спростить життя автомобілістам. Зокрема ті, кому потрібен номер причепа до машини з номером певної комбінації, зможуть замовити його у будь-якому Сервісному центрі чи ЦНАПі, а не лише там, де вони фактично є. Те ж саме стосується і звичайних номерних знаків – громадяни отримають більший вибір.

Він додає, що оновлена процедура отримання автономерів залишить у виграші і власників авто, і державу, і бізнес. Зокрема, бюджет не буде заморожуватись у вже виготовлених номерних знаках, а серед тих, хто виготовляє такі номери, зникнуть монополісти та з’явиться конкуренція.

Нагадаємо, що Гончарук анонсував появу техпаспортів і водійських прав у смартфонах. Систему з електронними документами незабаром запустять у тестовому режимі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції