Гончарук розповів, коли у Запоріжжі розраховують відкрити новий міст

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий віадук може "поїхати" уже протягом двох років.

Новий міст у Запоріжжі може бути повністю відбудований уже через два роки.

Про це розповів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук за лаштунками програми "Право на владу" на 1+1.

За його словами, запорізький міст є одним із головних об’єктів, які потрібно збудувати в Україні. Річ у тім, що дамба у місті перебуває в аварійному стані, а для того, щоб її перекрити і реставрувати, потрібно спочатку звести новий міст, який дозволить перетинати Дніпро.

Гончарук розповів, що за найближчі три місяці потрібно буде вибрати підрядника для виконання робіт.

При цьому він додав, що розраховує побачити серед претендентів на будівництво мосту іноземні компанії, які покажуть "космічний рівень техніки і технологій" у дорожньому будівництві в Україні.

Зі свого боку Гончарук також додав, що уряд спробує максимально швидко вирішити усі бюрократичні питання, щоб підрядна організація сфокусувалась саме на зведенні мосту.

Відео Право на владу за 28 листопада 2019 року

Дорогі дороги. Масштабні автотрощі, п’яні вбивці за кермом, безлад на дорогах, повсюдне крадійство та ями, в які провалюються авто - українська повсякденна реальність часто схожа на безвихідь, де без сліду розчиняються зусилля чергових реформаторів. Тепер за ці “авгієві стайні” взявся новий уряд Гончарука. Чи здолають застарілі біди молоді енергійні новачки? Як зупиняли безлад в інших країнах та чи спрацюють їхні рецепти в Україні? Чи варто робити закон значно суворішим до порушників? Про все це - у ток-шоу "Право на владу".  

Право на владу за 28 листопада 2019 року

Раніше згадувалось, що новий міст через Дніпро зведуть за підтримки китайської компанії. Шляхопровід планують збудувати у Запоріжжі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції